Language

KALİTE POLİTİKAMIZ VE BELGELERİMİZ

Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine büyük önem veren firmamız şirket organizasyonlarında ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemini uygulamayı prensip edinmiştir.

Daima mükemmel kaliteyi hedefleyen Kablosan Kablo müşteri taleplerinin erken yanıtlanması ve müşteri tatmini odaklı bir üretim sistemi sunmaktadır.Kablosan Kablo olarak tüm çalışanlarımızla bir bütün halindeyiz ve çalışanlarımızın eğitimlerinin devamlılığını sağlamak ve kalite sorumluluğu bilincini yerleştirmek adına gerekli bütün eylemleri periyodik olarak devam ettirmekteyiz.

Kablosan Kablo olarak kalitenin gelişimini ve vazgeçilmezliğini sağlamak adına gerekli tüm teknolojik yatırımlara devam ederek , kalitede lider kablo üreticilerinden olmaya devam edecektir.


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kablosan/public_html/inc/func.php on line 570

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ

En güncel gelişmeler ve en yeni haberler, bültenimize üye olan kullanıcılar için özel olarak gönderilecektir.
AD, SOYAD
E - POSTA
2008 yılında Istanbul'da kurulan Kablosan Kablo kaliteden ödün vermeyen, sürekli gelişmeyi hedefleyen , müşteri odaklı yaklaşımı ile rekabet gücü yüksek, çevreye duyarlı ve kendi alanında öncü kablo üreticileri arasında yer almaktadır.
COPYRIGHT © 2013 KABLOSAN ALL RIGHTS RESERVED.