Language

KABLOSAN HAKKINDA BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ2008 yılında Istanbul'da kurulan Kablosan Kablo kaliteden ödün vermeyen, sürekli gelişmeyi hedefleyen , müşteri odaklı yaklaşımı ile rekabet gücü yüksek, çevreye duyarlı ve kendi alanında öncü kablo üreticileri arasında yer almaktadır.

Kablosan 'da üretim faaliyetleri , ulusal ve uluslararası standartlar esas alınarak modern ekipmanlarla yapılmaktadır. Kalite anlayışını benimseyen müşteri odaklı firmamız bütün alt ve üst kadrolarıyla bir takım çalışması içinde hareket etmektedir. Üretiminin %58 lik kısmını ihracat yapan Kablosan Kablo, uluslararası piyasalarda kendinden söz ettirmektedir.

Kablosan Kablo geniş ürün yelpazesinde ; coaxial kablolar , veri iletişim kabloları , sinyal-kontrol kabloları , enerji kabloları , haberleşme kabloları , yangın kabloları ve her tip özel kabloları kendi bünyesi altında üretmektedir. Üretimin her alanında ürünlerimiz büyük bir titizlikle incelenerek ve gerekli testleri yapılarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.Kaliteye önem veren firmamız TSE ,  HAR ,  ISO 9001:2008 ,  CE  belgeriyle kalite sistemini belgelendirmiştir.

 


Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/kablosan/public_html/inc/func.php on line 570

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ

En güncel gelişmeler ve en yeni haberler, bültenimize üye olan kullanıcılar için özel olarak gönderilecektir.
AD, SOYAD
E - POSTA
2008 yılında Istanbul'da kurulan Kablosan Kablo kaliteden ödün vermeyen, sürekli gelişmeyi hedefleyen , müşteri odaklı yaklaşımı ile rekabet gücü yüksek, çevreye duyarlı ve kendi alanında öncü kablo üreticileri arasında yer almaktadır.
COPYRIGHT © 2013 KABLOSAN ALL RIGHTS RESERVED.